KinOrunia Prezentuje: „Spirited Away: W krainie Bogów”

Autor: Dworek Artura GAK, Data publikacji: 2014-04-16 12:08:00

W piątek 25 kwietnia o godzinie 17:00 w Stacji Orunia czeka Was darmowa projekcja wyjątkowej, oscarowej animacji Studia Ghibli oraz Hayao Miyazakiego.

Jeżeli lubicie historie o dziwnych, tajemniczych bogach z dalekich krain, duchach oraz istotach rodem ze snów, to Spirited Away jest idealnym filmem dla Was. Dajcie się porwać historii o zamaskowanych widziadłach, czarnych jak sadza „kurzykach”, klątwach i... - chcecie wiedzieć więcej? A więc zapraszamy na pokaz.

Spirited Away: W krainie Bogów

(dramat, fantasy, przygodowy, anime | 2001 | 125 minut)

Chihiro jest kapryśną, upartą dziesięcioletnią dziewczynką, która uważa, że cały świat powinien spełniać jej zachcianki. Gdy rodzice oznajmiają jej, że trzeba będzie wyprowadzić się z domu, Chihiro jest z tego powodu zła i nie myśli tego ukrywać. Zabrnąwszy w tajemniczą ślepą uliczkę rodzina staje nagle przed ogromnym czerwonym domem, do którego wnętrza prowadzi niekończący się tunel, rozwarty jak ogromne usta. Wkrótce okazuje się, że Chihiro i jej rodzice wtargnęli do świata zamieszkanego przez starożytnych bogów i magiczne stworzenia, świata, którym rządzi demoniczna czarownica, okrutna Yubaba.

Data: 25 kwietnia, godzina 17:00

Wstęp bezpłatny

Film przeznaczony dla dzieci 9+, młodsi na odpowiedzialność rodziców.

Dworek Artura GAK / Stacja Orunia

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk

tel. 58 306 66 76 w. 37, e-mail: dworekartura@gak.gda.pl

Blog: http://stacjaorunia.weebly.com/