Khalidow na żywo na Oruni

Autor: p.olejarczyk, Data publikacji: 2014-05-16 18:18:00

Khalidow, Pudzianowski, i wiele innych znanych współczesnych gladiatorów – już jutro (17 maja) w Ergo Arenie odbędzie się siedem pojedynków w ramach gali KSW27. Transmisje z walk będzie można też oglądać na żywo w Gościnnej Przystani. Wstęp wolny, jest ktoś chętny?

To prawdziwa gratka dla fanów mieszanych sztuk walki.

Organizatorzy gali KSW27 reklamują jutrzejsze wydarzenie następująco: „Siedem głównych pojedynków, w tym dwie walki wieczoru oraz dwa starcia w dodatkowej karcie walk. Dodatkowym smaczkiem majowego widowiska będzie fakt, że na gali KSW27 zobaczymy nową arenę walki współczesnych gladiatorów w postaci okrągłej klatki, która podobnie jak dotychczas ring będzie charakterystycznym elementem widowiska organizowanego przez Federację KSW!”

Walką wieczoru będzie pojedynek Mameda Khalidowa i Maiquela Falcao. Sporo emocji z pewnością wzbudzi również starcie, w którym wystąpi Mariusz Pudzianowski.

Transmisję z gali będzie można oglądać także i w Gościnnej Przystani. Start: godzina 20. Pojedynki wyświetlane będą na projektorze.

Organizatorzy (Gościnna Przystań i lokalni radni osiedla) przypominają o zakazie wnoszenia i spożywania alkoholu na terenie oruńskiego Domu Sąsiedzkiego.

Adres Gościnnej Przystani: ulica Gościnna 14.