Salos bardzo widoczny na PGE Arenie!

Autor: salosgdansk, Data publikacji: 2014-06-10 14:38:00

Sukcesami zakończony został festyn piłkarski 8 czerwca na PGE Arenie, który wraz z Pomorskim Hospicjum dla Dzieci organizował nasz oruński Salos.

Turniej składał się z trzech etapów. Pierwsza od godziny 8:00, czyli mecze sponsorów, później od godziny 10:00 zawody dla dzieci z roczników 2004 i 2005, w którym brali udział młodzi piłkarze Salos Gdańsk, kończąc rozgrywki w swoich kategoriach wiekowych na wysokim trzecim i piątym miejscu. Trzecim etapem był mecz gwiazd Przyjaciele Hospicjum kontra Reszta Świata. W drużynie Przyjaciół Hospicjum wystapił piłkarz Salosu Oskar Zdolski. Stając się najlepszym piłkarzem na boisku.

Salos Gdańsk od roku współpracuje z Pomorskim Hospicjum dla Dzieci, dzięki czemu w tym roku brał udział w organizacji tego wielkiego wydarzenia na PGE Arenie. Wszyscy piłkarze oruńskiej drużyny oraz dziewczeta z ekipy damskiej zbierali datki oraz opiekowali się drużynami jako wolontariusze całego wydarzenia.

W meczu gwiazd razem z gwiazdą Salosu Oskarem Zdolskim zagrali min. S.Szmal, K.Bielecki, B.Wenta, M.Jóźwiak, A.Juskowiak, R.Michalski, I.Tracz, A.Wroński, D.Michalczewski i wielu innych.

- Cały festyn był wspaniałym wydarzeniem. Zebraliśmy sporo datków na rzecz dzieci , które znajdują się pod opieką Pomorskiego Hospicjum. Salos Gdańsk był bardzo widoczny podczas całego dnia  za co dziękujemy naszym partnerom. Licząc na dalszą wspaniałą współpracę!. Organizacyjnie tego dnia byliśmy obecni w dwóch miejscach na PGE Arenie oraz na naszym Festynie Oruńskim. Mamy nadzieje, że wywiazaliśmy się z obu dobrze, choć powiem szczerze było to bardzo trudne. Dlatego tym bardziej , dziękuje wszystkim za ofiarowaną pracę  - mówi Prezes SL Salos Gdańsk.