Zadbaj o zdrowie, zapisz się do NH Fitness!

Autor: redakcja, Data publikacji: 2014-12-22 09:49:00

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent? A może samemu chcesz sobie sprawić wyjątkowy podarunek? To co powiesz na… tani karnet na siłownię? Zawsze jest dobry czas, by zadbać o nasze lub czyjeś zdrowie, prawda? Czemu nie zrobić tego właśnie teraz?

- Tak samo jak dbamy o nasze zęby, czy włosy, tak samo powinniśmy dbać o stawy, czy serce. Każdy z nas powinien dbać o zdrowie – mówi Paweł Rynkiewicz, właściciel położonej na granicy Gdańska( przy osiedlu Cztery Pory Roku) siłowni NH Fitness. By do niej dojechać, wystarczy zaledwie kilka minut jazdy samochodem z pętli Świętokrzyska, lub bezpośredni kurs z Oruni autobusem numer 113. 

Niby sprawa jest oczywista, ale w natłoku obowiązków, często zapominamy o tak „drobnym” szczególe, jak nasze zdrowie. Za mało się ruszamy, za dużo jemy, na efekty długo nie trzeba czekać. Mamy za dużo kilogramów, szybko się męczymy i regularnie zaczynamy odwiedzać lekarzy.

Jak to ktoś kiedyś wołał: „Nie idźmy tą drogą”. Czas więc na poważny zakręt. Tylko w którą stronę?
- Dieta, trening. To naprawdę nie jest takie straszne. Wystarczy trochę poświęcenia, a efekty przejdą nasze najśmielsze oczekiwania – odpowiada pan Paweł, który zaprasza do swojej siłowni. – Pomożemy tutaj każdemu, rozpiszemy ćwiczenia, podpowiemy jak najlepiej zgubić kilogramy i wzmocnić ciało.

Jak słusznie prawi znany wszem i wobec kulturysta Robert Burneika: tu nie ma lipy!

I rzeczywiście NH Fitness wydaje się być należycie „uzbrojona” do tego by pomóc nam w walce o nasze zdrowie i lepsze samopoczucie. Cztery sale do ćwiczeń, dwie sale fitness, sauna, gabinet masażu, a do tego czuwająca nad wszystkim wyszkolona kadra – wszystko to znajdziesz właśnie w siłowni NH Fitness. Rekordziści potrafią gubić tu kilka kilogramów miesięcznie.

Pomaga tutaj fakt, że siłownia NH Fitness otwarta jest siedem dni w tygodniu i to nawet więcej niż 15 godzin dziennie.

Pan Paweł zapewnia, że na siłowni ćwiczyć mogą osoby w każdym wieku. – Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, trzeba tylko odpowiednio dopasować ćwiczenia. Zapraszamy młodych, nieco starszych i seniorów. Dla tych ostatnich chcemy zrobić specjalne zajęcia. Osoby 65+ mogą przyjść do naszej siłowni i wziąć udział w darmowych zajęciach. Zobaczą, czy takie ćwiczenia im odpowiadają.

Atutem NH Fitness jest także… rodzinna atmosfera. – Mimo że z naszych usług korzysta kilkaset osób miesięcznie, to atmosferę mamy iście domową. Ludzie się tu znają, wspierają siebie nawzajem. Nawet nowe osoby szybko czują się tutaj jak u siebie. To dla nas ważne. Urządzenia, sale i dobra kadra to jedno, ale nie wyobrażam sobie tego wszystkiego bez dobrej atmosfery – mówi nasz rozmówca.

Szef NH Fitness zaprasza do odwiedzenia siłowni. – Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy wiele promocji. Dla czytelników portalu MojaOrunia.pl przygotowaliśmy też kilka niespodzianek. Każdy kto jeszcze nie był w naszej siłowni może do nas przyjść i w pierwszych trzech dniach może korzystać z naszej siłowni za darmo. Wystarczy tylko mieć przy sobie dowód tożsamości – deklaruje pan Paweł.

- Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji. Korzystając z okazji chciałbym też złożyć czytelnikom portalu życzenia Wesołych i Radosnych Świąt!