Piłkarski turniej im. Żołnierzy Wyklętych

Autor: p.olejarczyk, Data publikacji: 2015-02-26 08:54:00

To jedna z największych imprez sportowych dla młodzieży w tej części Gdańska. Już jutro na Ujeścisku startuje dwudniowy turniej piłki nożnej imienia Żołnierzy Wyklętych. To drugi etap zmagań o Mistrzostwo Archidiecezji Gdańskiej.


Turniej odbędzie się na Ujeścisku (hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 12, przy ul. Człuchowskiej 6) w trzech kategoriach wiekowych:
• Szkoła podstawowa (rocznik 2002 i młodsi)
• Gimnazjum (rocznik 1999 i młodsi)
• Szkoła Średnia (rocznik 1995 i młodsi)

- Każdy zespół może składać się z 8 zawodników (4 zawodników w polu + bramkarz + rezerwowi) oraz pełnoletniego opiekuna (trenera). W turnieju mogą brać udział wyłącznie ministranci i lektorzy aktualnie służący w parafiach naszej Archidiecezji. Dlatego każdy z uczestników powinien posiadać dokument tożsamości potwierdzający jego wiek oraz imienne upoważnienie dla całej drużyny podpisane przez ks. Proboszcza danej parafii lub ks. Opiekuna. - mówią organizatorzy.


W każdej kategorii wiekowej może wystąpić maksymalnie 15 drużyn. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod w/w adres mailowy bądź do p. Piotra Lachowskiego: tel. 512 844 725.

Start imprezy: 27 lutego, godzina 16:30. Mecze odbywać się będą także 28 lutego.