Siłownia NH Fitness: Masz dosyć zbędnych kilogramów? Odwiedź to miejsce!

Autor: redakcja, Data publikacji: 2015-08-21 09:42:00

Kończą się powoli szaleństwa wakacyjne, ale siłownia NH Fitness nie zwalnia. Dlaczego warto regularnie odwiedzać to miejsce?

Zumba, Body Ball, Sztangi dla początkujących, pilates i ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, boks dla początkujących, ABT, Step & Shype, płaski brzuch, rozciąganie, joga, cross, krav maga, rower, trening funkcjonalny - od samego wyliczania człowiek może się porządnie spocić.

Jednak w położonej przy osiedlu Nowy Horyzont siłowni NH Fitness nie chodzi o to, by robić tego typu wyliczanki na papierze. Liczy się, by przyjść na siłownię, pod okiem fachowców wybrać dla siebie najlepszy program ćwiczeniowy, a później gubić kalorię i rzeźbić sylwetkę.

Wszystko dla dobrego samopoczucia i dobrego zdrowia. - Tak samo jak dbamy o nasze zęby, czy włosy, tak samo powinniśmy dbać o stawy, czy serce. Każdy z nas powinien dbać o zdrowie – mówi Paweł Rynkiewicz, właściciel siłowni NH Fitness.

By do niej dojechać, wystarczy zaledwie kilka minut jazdy samochodem z pętli Świętokrzyska, lub bezpośredni kurs z Oruni autobusem numer 113.

Położona na osiedlu Cztery Pory Roku siłownia NH Fitness ma cztery sale do ćwiczeń, dwie sale fitness, saunę, gabinet masażu. Nic dziwnego, że rekordziści potrafią gubić tutaj nawet kilka kilogramów miesięcznie.

- Od niedawna otwarty został obok siłowni kids play, w którym klienci naszego Klubu mogą zostawić dzieci na czas korzystania z siłowni - mówi szef Nh Fitness na osiedlu Cztery Pory Roku.

Pan Paweł zapewnia, że na siłowni ćwiczyć mogą osoby w każdym wieku. – Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, trzeba tylko odpowiednio dopasować ćwiczenia. Zapraszamy młodych, nieco starszych i seniorów.

Siłownia NH Fitness otwarta jest siedem dni w tygodniu i to nawet więcej niż 15 godzin dziennie.

Co istotne, na siłowni NH Fitness pracują eksperci, którzy pomogą ułożyć dietę i dopasują ćwiczenia do potrzeb klientów. Wszystko zaczyna się od pomiarów na specjalnej wadze, która w ciągu chwili wskaże poziom tłuszczu w organizmie, masę mięśni, wskaźnik BMI, czy wiek metaboliczny.

Siłownia NH Fitness [CENY]

Karnet miesięczny, imienny: jednorazowe wejście + sauna Cena: Przed 15.00 ( +sobota i niedziela) 20 zł Całodzienny+ sobota i niedziela 25 zł Karnet open miesięczny Cena: Przed 15.00 ( +sobota i niedziela) 125 zł Całodzienny+ sobota i niedziela 145 zł