
Profil użytkownika
worekchleba

O radach dzielnic słów kilka.
. Od jakiegoś czasu nie trudno zauważyć spore poruszenie dotyczące funkcjonowania Rad Osiedl (czy też dzielnic co byłoby nazewnictwem bardziej uprawnionym). Artykułów na ten temat również trochę sie pojawiło; przytoczyć można te...» (1 koment.)
0, dodane:11:02, 16/01/11, tagi:
worekchleba


O tym co w synagodze dziś usłyszałem.
. Miałem przyjemność być dzisiaj na spotkaniu komitetu "Gdańska Inicjatywa Obywatelska". Po krótce chodziło o dwie kwestie (cytuje mejla któego otrzymałem od organizatorów): - Doprowadzenie do zmniejszenia liczby podpisów wymaganych do wprowadzenia pod obrady Rady Miasta...» (1 koment.)
0, dodane:21:36, 29/12/10, tagi:
worekchleba

























