Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 23/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Znani o Oruni – Krzysztof Skiba

 1 dodane: 00:00, 03/07/09

tagi:sky oruniaznani o oruniskiba

- Pierwsze skojarzenie na temat Oruni?

Znani o Oruni – Krzysztof Skiba
Znani o Oruni – Krzysztof Skiba
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

- Swego czasu na Oruni grałem kilka koncertów i całkiem dobrze je wspominam. To co mi jednak najbardziej utkwiło w pamięci, to mój występ w telewizji Sky Orunia. Brałem udział w programie, którego tematem był problem piractwa. Studio było naprawdę oryginalne. Ja i kilku zaproszonych gości siedziało przy stoliku. Przy nas krzątała się kobieta, która tuż obok – w miejscu, którego kamera nie obejmowała – wieszała sobie pranie. Sama dyskusja też była ciekawa. Pamiętam, że ktoś rozlewał nam alkohol pod stołem. Nic dziwnego, że humory dopisywały. Ale i tak wszystko przebił kamerzysta. Jestem wyluzowanym gościem, ale takiego numeru jak ten to nie pamiętam.  No więc, rozmawiamy sobie przy stole, ktoś coś tam mówi, ktoś inny pośpiesznie pije za kadrem. I nagle do dyskusji włącza się... kamerzysta. Po prostu wyszedł sobie zza kamery i dorzucił swoje trzy grosze. A relacja szło „na żywo”. Pełen luz. Powinno być chyba więcej takich programów w telewizji. Sky Orunia miała swój klimat (śmiech).

Galeria artykułu

Znani o Oruni – Krzysztof Skiba

Znani o Oruni –...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń