Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 10/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Nie wiesz, jak i gdzie zapisać swoje dziecko do przedszkola? Przyjdź i spotkaj się z pracownikami oruńskich placówek

 1 dodane: 11:03, 22/04/17

tagi:

W najbliższy poniedziałek w Gościnnej Przystani odbędzie się otwarte dla wszystkich spotkanie, na którym będzie można poznać szczegółowo ofertę oruńskich przedszkoli. Termin nie jest przypadkowy, bo już za kilka dni w Gdańsku rusza rekrutacja do przedszkoli. - Podczas dyskusji będzie można dowiedzieć się, jak zapisać dziecko do wybranej placówki, jaki jest jest koszt i oczywiście, czy są jeszcze wolne miejsca – mówią nam organizatorzy całego przedsięwzięcia.

 Nie wiesz, jak i gdzie zapisać swoje dziecko do przedszkola? Przyjdź i spotkaj się z pracownikami oruńskich placówek
Nie wiesz, jak i gdzie zapisać swoje dziecko do
Fot. Internet, domena publiczna

Fotografia 1 z 1

Na terenie dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce jest kilka przedszkoli, do których można zapisać swoje dziecko. Problem w tym, że nie wszyscy znają ofertę tych placówek, a informacje często czerpią z drugiej ręki, by nie powiedzieć, że z plotek.

- Pomysł zorganizowania takiego spotkania narodził się podczas dyskusji w gronie Klubu Rodzica, który funkcjonuje w Gościnnej Przystani. Oczywiście poniedziałkowe spotkanie jest otwarte dla wszystkich – mówi Ewa Patyk, inicjatorka całej akcji i przedstawicielka Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej.

- W programie spotkania zaplanowaliśmy miniwykład, który pokaże, jak zapisać dziecko do przedszkola. Zostaną też zaprezentowane oferty przedszkoli z naszej dzielnicy. I oczywiście będzie można spotkać się z kadrą, mam nadzieję, że wszystkich przedszkoli z Oruni, i zadać im swoje pytania – tłumaczy rozmówczyni portalu MojaOrunia.pl

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek (24 kwietnia) o godzinie 16:30 w Gościnnej Przystani (ul. Gościnna 14).

Galeria artykułu

 Nie wiesz, jak i gdzie zapisać swoje dziecko do przedszkola? Przyjdź i spotkaj się z pracownikami oruńskich placówek

Nie wiesz, jak...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.28.*

14:39, 25/04/17

I kto był? Przedszkola na Oruni są przepełnione i nie muszą się reklamować. A rodzice dowiadują się nie z plotek, ale z dobrej opinii o przedszkolach.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

09/07 Witam, Proponuję osobom starszym z dzielnicy, ktore maja ...»

27/06 Wynajmę od września najchetniej rodzinie 3 pokojowe mieszkan...»

27/06 Witam, potrzebuje transportu na dowiezienie moich rodzicow j...»

22/06 Witam, Kupię kawalerkę w blokach przy Parku Oruńskim (Dia...»

17/02 cześć obywatelu Oddaję do Twojej dyspozycji fundusze inwe...»

• Wiecej ogłoszeń