Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 14/11/2018

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rewitalizacja Oruni. Miejscy planiści rozpoczynają na Gościnnej swoje dyżury

 1 dodane: 06:51, 16/08/17

tagi:

Od dzisiaj w Gościnnej Przystani rusza punkt Zespołu Rewitalizacji i Dziedzictwa Kulturowego Biura Rozwoju Gdańska. Przez najbliższych kilka lat miejskich planistów będzie tutaj można spotkać w każdą trzecią środę miesiąca.

 Rewitalizacja Oruni. Miejscy planiści rozpoczynają na Gościnnej swoje dyżury
Rewitalizacja Oruni. Miejscy planiści
Fot. mat. prasowe DRMG, autor koncepcji architektonicznej: IFA Group Kamil Domachowski

Fotografia 1 z 1

W ramach rewitalizacji na Orunię ma trafić ponad 20 mln zł. Z czego zdecydowana większość pieniędzy zostanie przeznaczona na działania inwestycyjne.

Najwięcej prac zaplanowano w rejonie Gościnnej i Dworcowej, ale niektóre przedsięwzięcia dotyczą terenów „za torami”. Całą listę oruńskich inwestycji i więcej szczegółów podawaliśmy TUTAJ.

Rewitalizacja Oruni, którą pomogą sfinansować unijne środki, to długotrwały proces. Prace nad całym dokumentem trwają już od lat, ale pierwsze realne zmiany w dzielnicy zobaczymy najwcześniej w 2018 roku.

Na wszystkie pytania i wątpliwości miejscy planiści odpowiedzą osobiście. I zrobią to na Oruni. - Mieszkańców, którzy chcą poznać ich szczegóły, serdecznie zapraszamy na nasze spotkania. Przez najbliższych kilka lat w każdą trzecią środę miesiąca będziemy dyżurować w Gościnnej Przystani i odpowiadać na wszystkie pytania związane z rewitalizacją – mówi Paweł Tatarczuk z Zespołu Rewitalizacji i Dziedzictwa Kulturowego Biura Rozwoju Gdańska.

Pierwszy dyżur zaplanowano na 16 sierpnia w godzinach 17:00-18:00.

Galeria artykułu

 Rewitalizacja Oruni. Miejscy planiści rozpoczynają na Gościnnej swoje dyżury

Rewitalizacja...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

19/10 Fotel biurowo-komputerowy HOLT HL-0019-1A (odcienie czarnego...»

15/10 kupię mercedesa Sprintera 208 210 212 213 216 308 310 311 31...»

15/10 Kupię Toyotę Avensis I i II Kupie toyota avensis I lub II Sk...»

25/09 NOWOŚĆ! PEWNE I SKUTECZNE FINANSOWANIE DLA FIRM!-warto przec...»

14/08 Szybka i łatwa pożyczka bez stresu (hopkinsonloan@hotmail.c...»

• Wiecej ogłoszeń