Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 25/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Piłkarski turniej im. Żołnierzy Wyklętych

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 1 dodane: 08:54, 26/02/15

tagi:

To jedna z największych imprez sportowych dla młodzieży w tej części Gdańska. Już jutro na Ujeścisku startuje dwudniowy turniej piłki nożnej imienia Żołnierzy Wyklętych. To drugi etap zmagań o Mistrzostwo Archidiecezji Gdańskiej.

Piłkarski turniej im. Żołnierzy Wyklętych
Piłkarski turniej im. Żołnierzy Wyklętych
Fot. mat. prasowe

Fotografia 1 z 1


Turniej odbędzie się na Ujeścisku (hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 12, przy ul. Człuchowskiej 6) w trzech kategoriach wiekowych:
• Szkoła podstawowa (rocznik 2002 i młodsi)
• Gimnazjum (rocznik 1999 i młodsi)
• Szkoła Średnia (rocznik 1995 i młodsi)

- Każdy zespół może składać się z 8 zawodników (4 zawodników w polu + bramkarz + rezerwowi) oraz pełnoletniego opiekuna (trenera). W turnieju mogą brać udział wyłącznie ministranci i lektorzy aktualnie służący w parafiach naszej Archidiecezji. Dlatego każdy z uczestników powinien posiadać dokument tożsamości potwierdzający jego wiek oraz imienne upoważnienie dla całej drużyny podpisane przez ks. Proboszcza danej parafii lub ks. Opiekuna. - mówią organizatorzy.


W każdej kategorii wiekowej może wystąpić maksymalnie 15 drużyn. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod w/w adres mailowy bądź do p. Piotra Lachowskiego: tel. 512 844 725.

Start imprezy: 27 lutego, godzina 16:30. Mecze odbywać się będą także 28 lutego.

Galeria artykułu

Piłkarski turniej im. Żołnierzy Wyklętych

Piłkarski...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

27/11 Kupię mieszkanie blisko Parku Oruńskiego. tel 660903876...»

26/10 AST TRANSPORT tel: 889-44-04-04 Od wielu lat oferuje profesj...»

• Wiecej ogłoszeń