Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 28/05/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Policja i straż dziś na Gościnnej

 1 dodane: 11:35, 24/11/11

tagi:policjastraż miejskadyskusjabezpieczeństworada osiedla

Już dzisiaj (czwartek) o godzinie 18:30 w Gościnnej Przystani rozpocznie się spotkanie przedstawicieli policji i straży miejskiej z mieszkańcami dzielnicy.

Policja i straż dziś na Gościnnej
Policja i straż dziś na Gościnnej
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Organizatorem dzisiejsze dyskusji są członkowie Rady Osiedla „Orunia-Św.Wojciech-Lipce”. W połowie października miało już miejsce spotkania między reprezentantami Rady, a strażą miejską i policją. Ci ostatni pytani, o to jak poprawić bezpieczeństwo na Oruni, Św. Wojciechu i Lipcach odpowiadali:
- Więcej policjantów, monitoring w kolejnych punktach dzielnicy, a także lepsza współpraca mieszkańców z policją.
Czy rzeczywiście policja i straż miejska nie mają sobie nic do zarzucenia? Z informacji, które docierają do nas od mieszkańców dzielnicy, wynika, że praca stróżów prawa pozostawia wiele do życzenia. Kilku oruniaków już zapowiedziało, że weźmie udział w dzisiejszej dyskusji. I przedstawi konkretne problemy. Jednym z nich jest regularne zakłócanie ciszy nocnej przez młodzież w rejonie ulicy Gościnnej. Lokatorzy tamtejszej kamienicy napisali w tej sprawie pismo do Komendanta I Komisariatu w Gdańsku. Dziś zamierzają mu je wręczyć (lub jego zastępcy) i poprosić go o konkretną odpowiedź.
Organizatorem dzisiejszej dyskusji są członkowie Rady Osiedla „Orunia-Św.Wojciech-Lipce”. W połowie października miało już miejsce spotkanie między reprezentantami Rady, a strażą miejską i policją. Ci ostatni pytani, o to jak poprawić bezpieczeństwo na Oruni, Św. Wojciechu i Lipcach odpowiadali:
- Więcej policjantów, monitoring w kolejnych punktach dzielnicy, a także lepsza współpraca mieszkańców z policją.
Czy rzeczywiście policja i straż miejska nie mają sobie nic do zarzucenia? Z informacji, które docierają do nas od mieszkańców dzielnicy, wynika, że praca stróżów prawa pozostawia wiele do życzenia.

Kilku oruniaków już zapowiedziało, że weźmie udział w dzisiejszej dyskusji. I przedstawi konkretne problemy. Jednym z nich jest regularne zakłócanie ciszy nocnej przez młodzież w rejonie ulicy Gościnnej. Lokatorzy tamtejszej kamienicy napisali w tej sprawie pismo do Komendanta I Komisariatu w Gdańsku. Dziś zamierzają mu je wręczyć (lub jego zastępcy) i poprosić go o konkretną odpowiedź.

Dom Sąsiedzki "Gościnna Przystań" mieści się przy Gościnnej 14.

Galeria artykułu

Policja i straż dziś na Gościnnej

Policja i straż...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA