Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Koncert w amfiteatrze w Parku Oruńskim. Na scenie zobaczymy dziś lidera grupy Pod Budą

 1 dodane: 09:54, 12/05/18

tagi:

Na portalu pisaliśmy już, że w najbliższych kilku miesiącach na Oruni odbędzie się kilka koncertów, w których wezmą znani muzycy i aktorzy. Dziś pierwsza odsłona tego cyklu. Na scenie w amfiteatrze w Parku Oruńskim zobaczymy Andrzeja Sikorowskiego, lidera grupy Pod Budą. Wstęp wolny. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.

 Koncert w amfiteatrze w Parku Oruńskim. Na scenie zobaczymy dziś lidera grupy Pod Budą
Koncert w amfiteatrze w Parku Oruńskim. Na scenie
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Gdańska Scena Muzyczna, która już w najbliższych tygodniach zacznie urzędować na Oruni, otwiera cykl koncertów piosenki aktorskiej w amfiteatrze Parku Oruńskiego. Na Oruni zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Stanisławę Celińską, Emiliana Kamińskiego i Sonię Bohosiewicz.

Wszystkie koncerty będą startować o godzinie 18, i wszystkie będą bezpłatne.

Pierwszy z nich wystartuje już 12 maja, a na scenie amfiteatru w Parku Oruńskim zobaczymy Andrzeja Sikorowskiego.

"Sikorowski - Autor piosenek, wokalista, gitarzysta, lider Grupy Pod Budą i twórca większości jej piosenek. Napisał kilkaset utworów nagranych na kilkunastu płytach złotych i platynowych. Napisał muzykę do ponad 20 filmów animowanych dla dzieci (...)” - w informacji prasowej wyliczają przedstawiciele Sceny Muzycznej, instytucji, która jest organizatorem koncertu.

Scena Muzyczna będzie też organizatorem kolejnych koncertów, które będą miały miejsce w amfiteatrze Parku Oruńskiego.

3 czerwca podczas imprezy z okazji urodzin Oruni w Parku Oruńskim swój koncert będzie miała Gdańska Orkiestra Promenadowa. 24 czerwca zobaczymy tutaj Katarzynę Dąbrowską, 15 lipca – Sonię Bohosiewicz, 4 sierpnia – Emiliana Kamińskiego, 25 sierpnia – Stanisławę Celińską, a 8 września – Zbigniewa Zamachowskiego.

Galeria artykułu

 Koncert w amfiteatrze w Parku Oruńskim. Na scenie zobaczymy dziś lidera grupy Pod Budą

Koncert w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

62.61.53.*

20:20, 14/05/18

koncert super

zgloś naruszenie
awatar

gosc

94.78.180.*

09:13, 14/05/18

Nikt nie uczestniczył w wydarzeniu? Nie ma żadnych komentarzy.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA