Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zmarła Hanna Węsek, radna dzielnicy "Orunia-Św. Wojciech-Lipce"

 1 dodane: 17:54, 23/10/18

tagi:

- Moja mama była silną, zdecydowaną kobietą, co przekazała mi i moim siostrom. Po za tym uwielbiała swoją pracę, a w radzie dzielnicy mogła swoją pomysłowość i dobrą organizacje przekładać na pracę na rzecz Lipiec - wspomina swoją mamę Marta Węsek-Wiktorska. Pogrzeb pani Hanny rozpocznie się jutro (24 10) o godzinie 14 na cmentarzu w Św. Wojciechu.

Hanna Węsek
Hanna Węsek
Fot. fb oruńskiej rady dzielnicy

Fotografia 1 z 1

"Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamimy, że w dniu 20 października 2018 roku odeszła od nas nasza wspaniała koleżanka Hanna Węsek. Jej pasją od zawsze była praca, zarówno ta zawodowa, jak i chociażby ta w radzie dzielnicy. Dopóki nie przeszkodziła jej choroba, angażowała się całym sercem i całą sobą. To właśnie Ona zapoczątkowała lipiecką mobilizację (...)" - czytamy na stronie Rady Dzielnicy "Orunia-Św. Wojciech-Lipce".

Hanna Węsek była w tej kadencji radną dzielnicy "Orunia-Św. Wojciech-Lipce". Mieszkała w Lipcach.

- Moja mama była silną, zdecydowaną kobietą, co przekazała mi i moim siostrom. Po za tym uwielbiała swoją pracę, a w radzie dzielnicy mogła swoją pomysłowość i dobrą organizacje przekładać na pracę na rzecz Lipiec. Już w latach 80. wywalczyła wraz z moim tatą przedszkole nr 24 - wspomina w rozmowie z portalem MojaOrunia.pl jej córka Marta Węsek-Wiktorska.

- Kochała przyrodę, uwielbiala zbierać grzyby, jeździć na plażę ale najlepiej czula się w lesie. Świetnie tańczyła i kochała muzykę. Ulubiona piosenkarka to Jenis Joplin, ulubione zespoły to Urszula i Budka Suflera, Smokie, Scorpions, czerwone gitary. Przebojowa i pełna energii, kochała podróże. Bardzo żałowała, że podczas choroby nie mogła podróżować - dopowiada nasza rozmówczyni.

Pani Hanna miała 60 lat.

Galeria artykułu

Hanna Węsek

Hanna Węsek

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

153.19.102.*

08:33, 26/10/18

Serdeczne wyrazy współczucia.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA