Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Czas na podsumowanie radnych

 1 dodane: 18:39, 27/02/14

tagi:

4 marca (wtorek) Rada Osiedla „Orunia-Św. Wojciech-Lipce” organizuje w Gościnnej Przystani spotkanie, na którym opowie o swoich działaniach z zeszłego roku. Co udało się zrealizować radnym? A co im nie wyszło?

Czas na podsumowanie radnych
Czas na podsumowanie radnych
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Na wcześniejsze spotkania podsumowujące działalność tutejszej Rady przychodziło bardzo mało oruniaków.

Być może teraz z dwóch powodów będzie inaczej. Po pierwsze, jest to ostatni rok działalności Rady w tym składzie (za kilka miesięcy odbędą się wybory i na cztery lata powstanie kolejna Rada Osiedla). Po drugie, w ostatnich tygodniach oruniaków wzburzyła kwestia wyjątkowo źle zorganizowanych przejść przez tory kolejowe.

Kto wie, może przynajmniej niektórych oruniaków taka sytuacja skłoni do nieco większego zainteresowania tym, co dzieje się w ich bezpośredniej okolicy?

Trzeba jednak podkreślić, że w sprawie oruńskich przejazdów kolejowych zdecydowanie więcej do powiedzenia mają PKP, gdańscy urzędnicy i radni miasta.

Na wtorkowym spotkaniu w Gościnnej Przystani temat będzie jednak inny. - Przedstawimy, co my jako Rada zrobiliśmy w zeszłym roku, na co poszły pieniądze z naszego budżetu, co się udało zrobić, co nam nie wyszło i dlaczego – mówi Mateusz Korsztun, zastępca przewodniczącego Zarządu Osiedla „Orunia-Św. Wojciech-Lipce”.

Radni opowiedzą także o swoich planowanych działaniach. Zapraszają mieszkańców Oruni, Św. Wojciecha i Lipiec do wzięcia udziału w dyskusji. - Można przyjść, zwrócić nam uwagę na jakiś problem. Można podsunąć nam rozwiązanie jakieś kwestii. Czekamy na takie głosy – komentuje Korsztun.

Start spotkania: godzina 18.

Galeria artykułu

Czas na podsumowanie radnych

Czas na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.66.36.*

21:41, 27/02/14

Ja największa zrzęda i maruda powiem tak. Jestem zadowolony z działań rady. Bardzo dużo zdziałali. Tylko mam jedną prośbę, bierzcie bardziej pod uwagę Oruńskie Przedmieście. Mimo że w moich oczach bardzo dużo ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA